Flash-it.pl - O czym pamiętać przy planowaniu wesela?

O czym pamiętać przy planowaniu wesela?

Organizacja wesela to nie lada przedsięwzięcie. Podstawą jest więc dobre planowanie wszystkich działań. Zapewne na etapie przygotowań zadajesz sobie pytanie: o czym nie zapomnieć? Chętnie podpowiemy.

Dzień ślubu to dla wielu najważniejszy dzień w życiu. Miesiące przygotowań, ogrom obowiązków i załatwień prowadzi nas do tego wyjątkowego dnia. Ceremonia zaślubin zazwyczaj bywa niezwykle podniosła i uroczysta, jest wyjątkowym momentem składania sobie przysięgi miłości i uczciwości. Pada wiele wzniosłych i odpowiednio dobranych słów, by móc nadać tej chwili wyjątkowej rangi. A po niej następuje czas na… wesele! Dla jednych sporych rozmiarów impreza zrzeszająca rodzinę, przyjaciół, znajomych, dla drugich kameralne przyjęcie bądź wystawny obiad. Istnieją jednak rzeczy i usługi, o których rezerwacji warto pamiętać niezależnie od tego, czy urządzasz wystawne weselisko czy skromne przyjęcie. O czym należy pamiętać na etapie przygotowań?

Strawa dla ciała

Organizując wesele zapewne jednym z pierwszych Twoich kroków jest wybór sali bądź przestrzeni, w której odbędzie się wesele (w tym sezonie niezwykle modne są wesela pod chmurką bądź w gustownych namiotach). Rozmowa z managerem takiego miejsca najczęściej oscyluje wokół takich tematów jak finanse, czas trwania przyjęcia, dekoracje, ustawienie stołów. W natłoku informacji koniecznie należy pamiętać, aby ustalić kwestię menu. Zapewne zostanie Ci zaprezentowane przykładowe menu bądź kilka takich zestawów. Pamiętaj, by postawić na sprawdzone dania, takie, które przypadną do gustu większości gości. Dopytuj, jakie dania poleca kucharz w danym obiekcie, co najczęściej wybierają inne pary młode. Jeśli zależy Ci na konkretnym daniu, dopytaj, czy są w stanie je przygotować. Miłym ukłonem w stronę Twoich gości – jaroszy i wegan, będzie drugie – bezmięsne menu. Pamiętaj, by menu wydrukować na ślubnej papeterii i ustawić na stołach, by goście wiedzieli, czego mogą się spodziewać.

Kamera – akcja!

Ten istotny dla każdej pary młodej dzień mija niezwykle szybko. W mgnieniu oka mijają cenne godziny zabawy i radości. Warto więc zatrzymać w kadrach i ujęciach wszystko to, co najcenniejsze – moment zaślubin oraz czas wesela. Wspomnienia zostaną w sercach i głowach z pewnością na dłużej, jednak to, co zostanie zarejestrowane i zatrzymane na filmie i zdjęciach będzie stanowić świetną pamiątkę na długie lata. Kamerzysta z Glamour Studio postara się o to, abyście mogli zatrzymać ten dzień jak żywy! Wrócić do wzruszających chwil, radości i atmosfery miłości. Dlatego nie zapomnij o zatrudnieniu kamerzysty!

Atrakcje

Choć wesele samo w sobie jest atrakcją, przyjęło się, że pary młode chcą umilić czas swoim gościom. Oprócz dobrej muzyki do tańczenia możesz zadbać o atrakcyjne usługi umilające czas pomiędzy tańcami a kolejnym daniem. Animator dla dzieci, fotobudka, wóz z prosseco bądź z piwem, pokazy tańca profesjonalnych tancerzy, występ iluzjonisty, pokazy laserowe – na co się zdecydujesz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *